Prostory školy

Velká aula: Aula se nachází v přízemí budovy, přístup je bezbariérový. K aule náleží i zázemí – kuchyňka a WC. Počet míst k sezení je 85, v případě potřeby je možné i zvýšit. Aula je vybavena audiovizuální technikou (dataprojektor, mikrofony). V případě zájmu o další informace kontaktujte Annu Volekovou (tel.: 211 222 406).

Malá aula: Tato aula má rovněž bezbariérový vstup, je vybavena multimediální technikou a wifi. Optimální počet posluchačů je 25. K malé aule náleží i malá kuchyňská linka. 

Učebny: Většina učeben je vybavena PC technikou, dataprojektorem a plátnem. Uspořádání lavic je ve většině učeben variabilní.

Kaple: Moderní školní kaple v podkroví poskytuje prostor pro společné slavení bohoslužeb, modlitby i osobní tichou meditaci. Pravidelné mše pro studenty se konají v pondělí v 19.00 a ve čtvrtek v 7.30, pro učitele a ostatní zaměstnance a případné další zájemce se mše koná také v pátek od 11.45. Příležitostně jsou slaveny mše také o Vánocích, Velikonocích, na zahájení školního roku apod. Pod vedením Ladislava Heryána se zde schází také studentské křesťanské společenství každou druhou středu ve 20.00.

Knihovna: Knihovna Jabok  je zaměřena na oblast sociální pedagogiky, sociální práce, pedagogiky psychologie a na teologicko-filozofické obory. Služby knihovny mohou využívat nejen studenti Jaboku ale také studenti a pedagogové z dalších škol, sociální a pastorační pracovníci i další zájemci z řad odborné i široké veřejnosti. Knihovna se nachází v prostorách bývalé kaple v zadním křídle budovy. Sál knihovny je pozoruhodný secesní výzdobou stropu a stěn, zajímavým lustrem a také nástěnnými malbami Františka Štorce s motivy čtyř evangelistů, Krista a svaté rodiny. Bývalý kůr je nyní využit jako studovna. Odkaz na Knihovnu Jabok

Kolej: Studentská ubytovna je čtyřpodlažní budova s kapacitou 40 ubytovaných, která je součástí školního komplexu. Během školního roku slouží výhradně studentům studujícím na Jaboku. Hostům nabízí své prostory v době letních prázdnin (červenec/srpen). Podrobnější informace o ubytování zde.  

Studentský klub: Klub Vzducholoď je jedno z míst neformálního setkávání studentů, zaměstnanců, ale i jiných návštěvníků. Otevřen bývá buď v úterý nebo ve čtvrtek (kromě zkouškového) od 19.00 - 00.00h. V době prázdnin je Klub UZAVŘEN. Těšit se můžete na nejrůznější akce (koncerty, divadla, besedy).

Tělocvična: Tělocvična má rozměry basketbalového hřiště s možností instalace pódia. Prostory jsou volné především odpoledne a o víkendech. Tělocvičnu je možné si pronajmout na jednotlivé akce i k dlouhodobému pronájmu. V případě zájmu prosím kontaktujte Annu Volekovou (tel.: 211 222 406).

Čajovna: Čajovna je zde pro milovníky nápoje vonícího dálkami a k posezení s přáteli v klidném, pohodovém prostředí. Najdete ji v budově B - proti vchodu do Knihovny Jabok. Otevřeno je v úterý od 18.00. 

Zkušebna: Zlušebna slouží pouze studentům Jaboku. Je možné vypůjčit si základní aparaturu a pořádat zde zkoušky.

 

Fotogalerie:

 

 

Zuzana Pivoňková
22.4.2015 - 10:18