Partnerská pracoviště

Mateřské školy

  • Fakultní MŠ se speciální péčí, Praha 6
  • ZŠ a MŠ, Jílové u Prahy
  • MŠ speciální a SPC, Praha 8
  • MŠ Větrníček, p.o., Praha 4
  • Základní a mateřská škola Smolkova, Praha 12
  • MŠ V Zápolí, Praha 4
  • Církevní ZŠ log. DON BOSCO a MŠ log. Praha 8
  • Waldorfská MŠ Dusíkova, Praha 6 
  • Bilingvální MŠ pro sluchově postižené PIPAN           
  • MŠ sv. Voršily v Praze, Praha 1
  • MŠ Mezi Domy, Praha 4
  • Církevní MŠ LAURA, Praha 8 - Karlín
  • MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE, Praha 4
  • MŠ log. a ZŠ log., Praha 10
  • SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Holečkova, Praha 5
  • Speciální mateřská škola Drahaňská, Praha 8 - Čimice
  • Církevní MŠ Srdíčko, Praha 5
  • Mateřská škola Milíčův dům, Praha 3
  • Lesní klub Pramínek, Říčany

Speciální školy

  • Škola Jaroslava Ježka, Praha 1
  • ZŠ speciální a Praktická škola jednoletá, Praha 5
  • ZŠ speciální Rooseveltova, Praha 8
  • Jedličkův ústav a školy, Praha 2
  • Soukromá MŠ, ZŠ a SŠ Slunce Stochov o.p.s
  • SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Holečkova, Praha 5
  • MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE, Praha 5
  • Základní škola Zahrádka, Praha 3
  • Církevní ZŠ log. Don Bosco a MŠ log., Praha 8
  • ZŠ log. a ZŠ praktická, Praha 8
  • G pro zr. postižené a SOŠ pro zr. postižené, Praha 5
  • OU pro žáky s více vadami, Praha 3
  • MŠ a ZŠ sp. Diakonie ČCE, Praha 4
  • ZŠ Praktická, Praha 5 – Radotín
  • ZŠ log. a MŠ log., Praha 10
  • MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE, Praha 10 - Strašnice

Dětské domovy

  • DD Kašperské Hory           
  • DD DOMINO, Plzeň                    
  • DD Dolní Čermná            
  • Dětské centrum Strančice               
  • DD Ledce
  • DD Radenín                                          
  • DD Písek                     
  • DD Žatec               
  • DD Krompach                 
  • DD Praha – Klánovice           
  • DD Pyšely                                                          
  • DD Praha – Dolní Počernice    
  • DD Litoměřice
  • DD Solenice
  • DD Zruč nad Sázavou           

 Diagnostické a výchovné ústavy

  • DgÚM Praha 4 - Hodkovičky                     
  • DDgÚ U Michelského lesa, Praha 4             
  • VÚ a DDŠ Žlutice                               
  • VÚ Buškovice                         
  • DDgÚ Plzeň                                
  • VÚ a DDŠ Chrastava                      
  • DDŠ Veselíčko                       
  • DDŠ Vrchlabí                         
  • DDŠ Měcholupy                  
  • VÚ Jindřichův Hradec                
  • DDŠ Jana Masaryka             
  • VÚ Husův domov Dvůr Králové nad Labem          
  • DDŠ Chrudim a Přestavlky           
  • VÚ Černovice                    
  • Zařízení pro děti – cizince, Radlická 30, Praha 5     
  • DDŠ Slaný                                
  • DDŠ Jiříkov                     
  • DDŠ Sedlec – Prčice       

Další zařízení

  • Úřad MČ Praha 5, OSP
  • Úřad MČ Praha 12, OSVZ   Středisko odborné praxe (SOP)
  • Úřad MČ Praha 11, OSP
  • Úřad MČ Praha 11, OPOD
  • Úřad MČ Praha 9, OSSSP
  • Úřad MČ Praha 7, koordinátorka romských aktivit
  • SANANIM, kontaktní centrum
  • MCSSP, Poradna pro osoby bez přístřeší
  • Dům světla, AIDS – POMOC
  • FCH Rumburk, Poradna pro ohroženou mládež
  • CHSD Děčín, Občanská poradna
  • KC KROK, PROXIMA SOCIALE (SOP)
  • OPC Jižní Město (SOP)
  • Naděje, středisko pomoci
  • Green Doors       
  • Dílna Eliáš
  • Domov sv. Rodiny
  • KC Motýlek
  • Kolpingova rodina        
  • PL Bohnice
  • Tyfloservis
  • Rekvalifikační středisko DĚDINA
  • Domov Sue Ryder
  • Diakonie ČCE, Domov pro seniory
  • Sociální služby MČ PRAHA 12 (SOP) 
  • SLUNEČNICE, Praha 8 – Bohnice
  • Hospic sv. Štěpána, Litoměřice
  • Villa Vallila
  • Sasm, Kobylisy (SOP)
  • Chráněná domácnost Slapy
  • Domov sv.Josefa
  • Podané ruce - chráněné dílny
  • BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ
  • ARMÁDA SPÁSY
  • Appn
  • Toulcův dvůr
  • Pov
  • věznice Vinařice
  • Pohoda
  • Ježek a Čížek

 

 

kuchar
9.2.2016 - 12:21

Dokument

Podrobnější informace o praxích (vytvořila/a: Zuzana Pivoňková, 24.3.2014)