Výroční narozeninové heslo Jaboku

Milí kolegové, milé kolegyně, drazí přátelé,

blíží se oslava významného životního jubilea. Narozeniny bude slavit někdo nám blízký.  JABOK se  blíží  k  25. roku svého života.  Již příští rok.

Rádi bychom Vás touto cestou požádali o pomoc s vymyšlením výročního hesla/motta, které by provázelo celoroční oslavy 25. výročí naší školy.  Hledáme heslo/motto, které bude v sobě skrývat hloubku i osobitost Jaboku.  Hledáme motto zajímavé, výstižné, svěží, úderné, vtipné a krátké.  Bude doprovázet naše oslavy, konference, výstavy, koncerty...  Objeví se na propagačních materiálech i hlavičkových papírech školy.

Byli bychom moc rádi, kdyby toto heslo vzniklo vzájemnou spoluprací lidí, kteří k Jaboku patří.  Proto vyhlašujeme anketu mezi studenty o výroční narozeninové heslo Jaboku.

Své nápady můžete vkládat na jabocký facebook nebo psát na adresu - propagace@jabok.cz.  V případě, že Vás múza políbí ve chvíli, kdy budete mít po ruce jen tužku a papír, vložte svůj příspěvek do připravené "krabičky nápadů", kterou naleznete v průchodu školy pod nástěnkou klubu Vzducholoď.

 

 

Aktualizováno 11. 5. 2017 10:36